قوانین و ضوابط


«قبل از خرید و عضویت حتما مطالعه نمایید»


کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه له فون به دقت ملاحظه فرمایید.


ورود کاربران به وب‏‌سایت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه له فون به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه از سوی کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


عضویت و نظردهی در سایت


۱- کلیه مطالب باید با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت داشته باشد.


۲ – از ارسال نظرات غیر مجاز و غیر اخلاقی پرهیز کنید در غیر این صورت نظر شما حذف خواهد شد.


۳ – هیچ گونه مسئولیتی از نظراتی که توسط شما ارسال می شود به عهده این سایت نبوده و مسئولیت آن به عهده نویسنده نظر است.


 


خرید از فروشگاه


1- برای خرید کالا وارد کردن فیلدهای ستاره دار و به خصوص تلفن تماس ضروری می باشد.


2 – تمامی کالاها قبل از ارسال و رسیدن به دست مشتری تست خواهد شد و در صورت سلامت به ادرس خریدار ارسال خواهند شد.


**از زمان دریافت کالا ۷ روز فرصت تست اصالت کالا به خریدار داده شده و در صورت گذشت این مدت هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه نخواهد بود.


**در صورت اعلام خرابی در مهلت تست خریدار موظف است کالا را فورا برای فروشگاه ارسال نموده (با هماهنگی قبلی) تا متخصصین ما ضمن بررسی ۴۸ تا ۷۲ ساعته نتیجه را اعلام و در صورت تایید مشکل اعلامی، با تعویض کالا موافقت نمایند. بدیهی است در صورت عدم وجود مشکل پس از دریافت هزینه تست از خریدار، کالا عودت داده خواهد شد.


**کالای خریداری شده در صورت موجود بودن ظرف مدت ۲ الی ۳ روز کاری برای خریدار ارسال خواهد شد و اگر موجود نبودن مبلغ به حساب خریدار عودت میگردد (با هماهنگی).


**در صورت استرداد بی‌دلیل و بدون نقص فیزیکی و در صورت تمییز و سالم بودن کالا , ۲۰% مبلغ کالا از خریدار کسر خواهد گردید ( در مواردی که بدون هیچ گونه مشکل در دستگاه مشتری قصد مرجوعی دارد).


3 – در صورت ارسال کالا بعد از دو مرتبه به نشانی فرستنده و عدم دریافت آن یا نبودن شخص در محل , شخص فقط ۴۸ ساعت مهلت برای مراجعه و پاسخ گویی دارد و در صورت جعلی بودن آدرس یا مشخصات , شخص مورد پیگرد قانونی مطابق با قوانین پلیس سایبری – قانون فروشگاه ها شامل مجازات کیفری خواهد شد.


4 – برای جلوگیری از تخلف برخی افراد سودجو IP هنگام ثبت سفارش در دیتا بیس سایت ذخیره می شود و در موارد دیگر کارایی ندارد.


** فروشگاه له فون خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.


5 – هر گونه سهل انگاری از جانب خریدار اعم از آدرس پستی و اطلاعات شخصی نادرست و یا اشتباهاتی نظیر انتخاب نادرست رنگ و سایر مشخصات محصول مورد نظر برعهده خریدار می باشد و قابل تعویض نمی باشد.


6 – خریدار باید بپذیرد که به سن قانونی (18سال) رسیده است و با اگاهی کامل اقدام به خرید و ثبت سفارش مینماید.


7 – چنانچه سفارش در ساعات غیراداری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.


8- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده‌ی او است و  توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد سفارش را فسخ نماید.ضمنا زمان بازگشت وجه بین 2 تا 4 روز کاری می باشد.


9 – فروشنده موظف است کالا را بر اساس انتخاب خریدار (رنگ و نوع) تحویل دهد و در صورت هرگونه مغایرت خریدار میتواند کالا را عودت داده و مبلغ پرداختی خود را استرداد کند.


 


 


رعایت کردن تمامی موارد ذکر شده الزامیست و در غیر این صورت تخلف محسوب شده و قابل پیگیری می باشد.


خریدار در صورت خرید کالا مستلزم به رعایت شرایط فوق می باشد و در غیر این صورت استرداد کالا امکان پذیر نمی باشد.